MÖBLER / Bord / Matbord 15707131
nr 1570 7131
Matbord
Plexiglas, TOKUJIN YOSHIOKA för KARTELL, Invisibel Light. Märkt, Bredd: 100 cm. Djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, repor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:51:48
13/10 11:51:51
2.600 kr
16/10 20:46:49